Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
+90 216 338 49 10

Sosyal Medyada Biz}

Endospheres Therapy

ENDOSPHERES TERAPİ®, non-invaziv cilt gençlestirme, vücut şekilllendirme ve fizik tedavi için tasarlanmış; gücünü, patentli bir sistem olan KOMPRESİF MİKRO VİBRASYON® teknolojisinden alan yepyeni bir tedavi yöntemidir. Bu metodun etkinligi, önemli medikal araştırma merkezleri tarafından onaylanmıştır.

 Cihaz, doku üzerinde darbeli, ritmik bir etki yaratarak düsük frekanslı titreşimleri iletmek için KOMPRESİF MİKRO VİBRASYON teknolojisini kullanır. Titreşimlerle oluşan dalgaların doku üzerinde 5 iyilestirici etkisi vardır. Bu özellik, çok yönlü bir tedavi imkanı saglar. Öncelikle normal doku ve mikrosirkülasyon durumunun tekrar oluşmasını sağlar ve daha sonraki aşamalarda vücudu yeniden şekillendirme üzerine çalışır.

 

Kompresif Mikro Vibrasyon, ağrı ve doku iltihabını azaltmak için mekanik alıcılara etki eder. Ağrılı şişliği azaltan doku oksijenasyonu sağlar.

 

Silikon kürelerin bal peteği benzeri düzeni, vasküler sistemi uyararak dokudaki kan akışına etki eder. Dokunun “vasküler antrenmanı”; mikro dolaşımı iyileştirir.

Kompresif Mikro Vibrasyon lenfatik sistemin doğru çalışması için kürelerin dönme hareketlerini ve silindirin doku üzerindeki dönme yönünü kullanır. Bu, zayıf dolaşımın bir sonucu olarak biriken fazla sıvıların yok edilmesine yardımcı olur.

Kürelerin salınımları dokuyu yeniden şekillendiren bir itme-çekme hareketi yaratır. Vücudun seklinde sadece birkaç seanstan sonra bile gözle görülür iyileşme gerçekleşir ve vücuttaki istenmeyen portakal kabuğu görünümü azalır.

Kompresif Mikro Vibrasyon teknolojisi aktif olarak kasları basınca karşı güçlendirir. Titreşim, kasları uyarır ve tedavi edilen bölgeleri güçlendirir.

 

Uygulama Alanları

Selülit Portakal Kabuğu Görünümlü Cilt Kas Kontraksiyonu Ödem • Bacaklarda Oluşan Şişlik Kol Kalça Ayak Bileği Abdominal Yağ • Meme Sıkılaştırma Hamilelik Sonrası Tedavi

 

  • LENFATİK SIVIYI AZALTIR
  • CİLTTEKİ PORTAKAL KABUĞU
  • GÖRÜNÜMÜNÜ İYİLEŞTİRİR
  • VENÖZ DOLAŞIMI ARTIRIR
  • VÜCUT ŞEKLİNİ İYİLEŞTİRİR
  • KASLARI GÜÇLENDİRİR

 

Klinik çalışmalar, Endospheres Terapisi’ni; selülit, zayıf venöz dolaşımı, sıvı tutulumu ve kas gerilmeleri için bir çözüm sunan gerçerli ve güvenilir bir tedavi olarak doğrulamıştır. Çalışmalarda doğru tanıyı sağlayabilmek için hastalar, doku incelemesi ve palpasyon içeren klinik bir değerlendirmeye tabi tutulmuştur. Renkli Doppler ekokardiyografi, ekografi, termografi ve bioelektrik impedans analizi uygulanmıştır. Her altı seanstan sonra doku değişiklikleri hakkında analiz yapılmıştır. Sonuçlar, Kompresif Mikrovibrasyon‘un etkinliğini göstermektedir.

 

 

 

Katalog
Teknik Özellikler

qx-max-teknik

Video

Sunum
21 Haziran 2019
4.689 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

X