Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
+90 216 338 49 10

Sosyal Medyada Biz}

Fotona Laser Workshop Seminar…

Dr. Jasmina Kozarev İstanbul’da idi!

Fotona Laser Workshop Seminar…

2015 de gerçekleştireceğimiz toplantılar dizisinin ilki olan “Fotona Laser Seminar” başlıklı toplantımızı, konu hakkında derin akademik ve klinik tecrübelere sahip, Dermatoloji ve Veneroloji’nin tüm alanlarında ve özellikle estetik lazer cerrahisi alanında uzmanlaşmış, dünya’da sayısız makale ve bildiri yayınlamış, 100’den fazla Uluslararası dermatoloji konferansında eğitim ve workshop çalışmalarına imza atmış Fotona Eğitmen ve Referans Doktorlarından Jasmina Kozarev’in, M.D., Ph.D katılımı ile 29 Mart 2015, Pazar günü gerçekleştirdik.

Lazer uygulamalarında daha başarılı sonuçlar, daha optimal uygulamalar ile daha da verimli çalışmalar / tedaviler sağlayabilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi her zaman daha iyisi mümkün…

Her gün çeşitli vakalarla karşı karşıya kaldığınız ve hastalarınızın “mükemmel sonuçlar” beklediği sizlere yardımcı olmak istedik.

Tüm bu yoğun ve stresli ortam içinde nasıl ilerlemeliyiz? Hangi uygulamada hangi parametreleri kullanmalıyız? Nelere öncelik vermeliyiz? Pre-op ve post-op bakımında nelere dikkat etmeliyiz? Tüm bu soruları tartıştığımız ve cevap aradığımız, Nd:YAG, Er:YAG ve Q-Switched Laser Uygulamaları içerikli ve çok sayıda canlı uygulamanın yer aldığı seminerimize katılan doktorlarımıza teşekkür ederiz.

 

Dr. Jasmina Kozarev Kimdir?

Jasmina Kozarev, MD, PhD., Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı

Dr. Jasmina Kozarev dermatoloji ve lazer cerrahisi alanında deneyimli ve yenilikçi bir araştırmacı ve Dr. Kozarev Dermatoloji Lazer Kliniği Direktörüdür. Dermatoloji ve Veneroloji’nin tüm alanlarında uzmanlaşmış olmakla birlikte estetik lazer cerrahisi özel ilgi alanıdır. 2010 yılından bu yana Sharjah Üniversitesi, BAE, misafir öğrenim görevlisi görevini sürdürmektedir. Kariyeri sırasında, 100’den fazla Uluslararası dermatoloji konferansına eğitim ve workshop çalışmaları ile katılmıştır. Geçtiğimiz 20 yıl içinde dünya çapında, Estetik Dermatoloji ve Dermatolojik Cerrahi Uygulamalar alanlarında eğitmen dermatolog olarak yer almıştır. Araştırma alanları arasında, lazerle vasküler ve pigmente doğum lekelerinin tedavisi, lazer ile cilt soyma tedavileri, yan etkileri ve komplikasyon yönetimi, non-ablatif laser ile scar remodeling, Q-switched laser ile melazma tedavisi ve cilt yenileme işlemi sonrası cilt bakımı gibi uygulamalar yer almaktadır. 20 yıldan fazla klinik uygulama tecrübesine ile Dermamedica Dermokozmetik profesyonel cilt bakımı ürünlerini geliştirmiştir. Sırp Dermatoloji Derneği, EADV, Avrupa Lazer Dermatoloji Derneği, Amerikan Anti-Aging Tıp Akademisi, Dünya Anti-Aging Tıp Derneği üyesidir. Dr. Kozarev, Fotona’nın estetik ve cerrahi alanlarındaki Er:YAG, Nd:YAG ve Q-Switched laserlerini kullanmakta ve eğitimlerini vermektedir.

 

Dermatoloji, Estetik ve Plastik Cerrahi, Jinekoloji ve KBB alanlarında dünya çapında bir üne ve başarıya sahip Fotona Laser ürünlerinin “Türkiye Tek Yetkili Satış, Pazarlama ve Teknik Servis Temsilcisi” olarak sizlere hizmet vermekten büyük gurur duymakta ve hizmetlerimizin devamlılığı için çalışmaktayız.

02 Nisan 2015
3.275 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

X