Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
+90 216 338 49 10

Sosyal Medyada Biz}

KONTUR MD – yeni derin volümetrik termal profil ile MULTIPOLAR RADYOFREKANSKonturMD
Yeni Kontur MD cihazı, multipolar özelliği, kompakt dizaynı, kullanıcı dostu grafik ara yüzü ile Radyofrekans teknolojileri içerisinde çığır açan bir teknolojidir.

 

Yüz Gençleştirme ve Sıkılaştırma

Kontur MD’nin çığır açan teknolojisi, cilt yüzeyinin altında, doğal ve sağlıklı mekanizmaları aktif hale getirir. Elastin etkilenir, ilk seanstan başlayarak fiberlerin kısalması ve kasılması cildin daha sıkı, toparlanmış ve daha az kırışık görünümünü sağlar.

 

Yanak-once-150x150     Yanak-Sonra-150x150

Önce                                                      Sonra

Nasıl Çalışır / Ne Beklenir?

Non-invaziv radyo frekans(RF) dalgaları cilde iletilerek, derialtı dokuda kolajeni ısıtır. Sonuç olarak cilt anında sıkılaşır ve uzun vadede kolajen üretimi artar.

Anında gözle görünür iyileşme. İnce çizgiler ve kırışıklıkların tek bir seanstan sonra görünümünü azalır, lifting etkisi gözlenir. Termal dalgalar, nazik bir yüz masajına benzer ılık, hoş bir his yaratır. Acısız ve hızlı 25-30 dakikalık bir uygulamadır.

 

Vücut Şekillendirme ve Selülit Tedavisi

Her ne kadar sağlıklı bir diyet ve egzersiz kişilerin genel sağlık durumu için önemli olsa da, söz konusu vücut şekillendirme ise yeterli olmayabilir. Vücut şekillendirmenin en önemli avantajı, diyet veya egzersizle kaybolmayan spesifik bölgeleri hedef alarak, vücudu bir heykel gibi şekillendirmesidir.

GRAPHICS-AFTER-FAT-150x150     GRAPHICS-AFTER-FAT-150x150 (1)

Önce                                                  Sonra

 

Nasıl Çalışır / Ne Beklenir?

Non-invaziv cihazlar, dermal ve subdermal dokuya radyo frekans (RF) enerji yayarak yağ depozitlerinin parçalanmasına neden olur. RF enerji, metabolik olarak yağ asidi ve diğer moleküler yapıları yıkar. Problemli bölgelerde anında, yeni, sağlıklı kolajen ve elastin sentezlenmesini uyarır.

Hızlı, acısız, non-invazivdir. Derinlemesine işleyen dalgalar, masaj hissi yaratır. Karın, kalça, basen, üst kol veya herhangi istenilen bir bölgeden incelme sağlar.

 

KONTUR MD’ yi ÜSTÜN KILAN TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ

  • Eşsiz DVTP (Derin Volümetrik Termal Profil) ile MultiPolar RF: Güvenli şekilde yüksek termal enerjiyi 3D “cup-shaped” biçimde istenilen bölgeye odaklar.
  • Sadece multipolar teknolojisi ısının kontrollü biçimde dokunun doğru terapötik sıcaklık olan 56 –62 Celsiusdereceye çıkarılmasını sağlar. Cilt yüzeyinde ölçülen sıcaklık ise 41-42 derecedir.
  • Eşşiz 3’lü Seçilebilir Frekanslar: – Kontur MD 3 farklı frekans sunar: 1MHZ, 0.75 MHZ, 0.50MHZ. Her seferinde bir frekans seçilebildiği gibi, daha derine inebilmek için aynı anda 2 veya 3 frekans da seçilebilir.
  • Eşsiz “Waving Stimulating Frequencies” (Dalganan Uyarıcı Frekanslar): Yağlı bölgenin tamamen etkilenmesi için, alternatif frekans dalgalanması önemlidir. Isı derine inerek ve tekrar yükselerek derinlemesine bir masaj etkisi yaratır ve yağ yıkımını tetikler.
  • Eşsiz Ayarlanabilir Polariteler: – Handpiece polariteleri, gelişmiş bir algoritma sayesinde 1-7.5 saniye arasında değiştirilebilir.
  • CMF (“Cycling Multiple Frequencies”-Değişen Çoklu Frekanslar) / TOP (“Time Oscillating Polarities” – Zamanla Değişen Polariteler)  özellikleri Kontur MD’ye özel, patentli teknolojilerdir.

 

Aksesuarları:

 

  • Her vücut bölgesine uygun 4 ayrı handpiece’e sahiptir (S-M-L-XL) (3/6 elektrod, pole)

 

KONTUR MD MEDİKAL CE ONAYINA SAHİPTİR.

Üretim Tesisi: TUR Therapietechnik GmbH (ISO13485 )  Rostock, Almanya

19 Mayıs 2015
45 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

X