Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
+90 216 338 49 10

Sosyal Medyada Biz}

Genel Bakışenergy formation

Estetik Devrimine hazır mısınız?

SİZ PROFESYONELLERE FİNANS PROBLEMLERİYLE UĞRAŞMADAN,  KÜÇÜK BİR YATIRIMLA ,KAR ELDE EDEBİLECEĞİNİZ, ÜSTELİK OLUMLU GERİ DÖNÜŞLERİNİ 4 HAFTADAN KISA BİR SÜREDE ALMAYA BAŞLAYABİLECEĞİNİZ , DÜNYANIN SON ESTETİK BULUŞUNU SUNUYORUZ.!

WISHPro® MIT teknolojısı , elektromanyetik akımla cilde vitaminleri, mineralleri ve hyalunorik asidi aşılamak için benzersiz bir yöntemdir.

WISHPro® olarak kar etmek için sürekli yeni cihaz finansmanı arama kısır döngüsünü kırmak için size bir fırsat sunuyor!!

WISHPro® estetik uzmanlarına, hizmetlerini daha iyi sunabilmeleri için, ispatlanmış estetik teknolojiler ve gelişmiş güzellik ürünlerini birleştiren bir dizi tedavi/bakım serisi sunmaktadır.

WISHPro® güçlü kozmetik formülasyonlar ile gelişmiş estetik teknolojileri bir araya getiriyor.

 

Cilt üzerinde ve cilt altında oluşan, akne (sivilce), nemsizlik, yaşlılık, renk problemleri gibi sorunlarda iğnesiz, acısız, konforlu bir uygulama sağlar.

Teknolojik başlıklar sayesinde cildin vitamin, nem, sıkılaşma ve gençleşme ihtiyaçlarını gerçekleştirir. İçeriği zengin kapsüllerle 15 dakika gibi kısa bir sürede cilt yüzeyinde gözle görülür değişiklik sağlar.

Bu yeni Yüzyıl Cilt Bakım uygulaması birkaç tekrar sonrasında fark yaratacak niteliktedir.

19 Mayıs 2015
46 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

X