Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
+90 216 338 49 10

Sosyal Medyada Biz}

XP Max (fırsat)

Genel Bakış

FOTONA XP MAX – Tüm Estetik Tedavileri için Benzersiz Performans

Hastalarınız, mümkün olabilecek en hızlı, en etikili ve en güvenli tedavi seçeneklerini yani mükemmeli talep eder. 130W’lık gücü ve 120J’lük enerjisi ile Fotona XP MAX, dünyadaki en hızlı ve en çok uygulama seçeneği sağlayan laser sistemidir. Fotona XP MAX ile mükemmeli yakalamak ellerinizde.

Özellikler:

  • Devrimci Tarayıcı Teknolojisi ile Benzersiz Etki ve Çok Çeşitlilik
  • İki Mod – Limitsiz Tedavi Seçenekleri
  • Rakipsiz Güvenlik, Hassasiyet ve Hasta Konforu için geliştirilmiş Teknoloji

Devrimci Tarayıcı Teknolojisi ile Benzersiz Etki ve Çok Çeşitlilik

Alışılmışın dışındaki üstün 42 cm2’lik tarama alanı ile Fotona’nın S-11 tarayıcısı hızlı ve güvenli tedaviler sunabilecek mevcut  tek tarayıcı teknolojisidir. Fotona XP MAX tarafından da sağlanan bu teknoloji, tedavi veriminde, prosedür hızında ve hasta konforunda mükemmel dengeyi yakalamanızı sağlar.3 mmspot genişliği cilt tonunu, dokusunu ve sıkılığını iyileştirme işlemlerinde kullanabileceğiniz en mükemmel spot genişliğidir. Endüstriyel standart olan6 mmspot genişliği kalıcı epilasyon ve vasküler lezyonların tedavileri uygulamalarında en ideal genişlik iken, 9 mm’lik spot genişliği kullanarak en derin cilt yapılarına dahi ulaşabilirsiniz.

İki Mod – Limitsiz Tedavi Seçenekleri

Sadece Fotona XP MAX size, gerekli çeşitlilikteki tedavi parametrelerini en uygun şekilde ayarlayabilmenizi sağlayan iki mod sunar. Versa Modu çeşitlilik ve verim sağlayan bir standarttır. En geniş manuel spot genişliği aralığı (2’den 20 mm’ye kadar) desteği ile, daha geniş yapılarda ve tüm cilt tiplerinde kolay uygulamalanan tedaviler sağlar. Accelera Modu, rakipsiz tepe noktası gücü sağlayarak, ince tüyler, çok ince vasküler yapılar ve ince kırışıklıklar da dahil daha ince yapıların ve düzensizliklerin tedavisinde en üst sınırı oluşturur.

Rakipsiz Güvenlik, Hassasiyet ve Hasta Konforu için geliştirilmiş Teknoloji

Tek bir dokunuşla, VSP teknolojisi tedavi gereksinimlerine uygun parametreleri rakipsiz kullanım kolaylığıyla ayarlamanızı sağlar. VSP teknolojisi çevre dokuların ısınmasını engelleyerek hassas, konforlu ve güvenli uygulama seçenekleri sunar. Sadece Fotona tarafından sağlanan Enerji Geribesleme Kontrolü teknolojisi, eşsiz güvenlikte ve emniyette uygulamalar elde etmeniz için seçilen enerji ayarlarınız ile laser çıkış enerjisinin birebir aynı olmasını sağlar.

Cihaz hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

info@sanomed.com.tr

✆ 0216 338 49 10

 

28 Ağustos 2020
1.078 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

X