Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
+90 216 338 49 10

Sosyal Medyada Biz}

StarWalker QX / StarWalker MaQX

Genel Bakış    

 

StarWalker, 4 tamamlayıcı lazer dalga boyunda çalışan olağanüstü 14 laser modalitesine sahiptir. ASP teknolojisine dayanan StarWalker modları, daha önceki teknolojilerde mümkün olmayan özel tedavilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiştir.

Homojen ışın profili için patentli çözümler

Bir lazer ışın profilinin homojen olmasıyla lazer enerjisi, tedavi edilecek alana eşit olarak dağıtılacağı için tedavi esnasında güvenlik sağlanır. Epidermal hasar en aza indirilir ve deride kanama ve geçici dokusal değişim riski azalır. Q-anahtarlı laserlerin doğrusal olmaması nedeniyle homojen ışın profillerine ulaşmak, lazer endüstrisi için büyük bir zorluk oluşturmuştur.

Fotona’nın gelişmiş Q-switched laser teknolojisi StarWalker, patentli OPTOflex® ve Vacuum Cell Technologies gibi çığır açıcı çözümleri kullanarak neredeyse mükemmel homojen ışın profilleri üretmektedir.

OPTOflex® eklemli kol, enerji kaybetmeden veya ışın profilinin orijinal özelliklerini değiştirmeden laser ışınını verimli bir şekilde iletmek için özel olarak tasarlanmıştır. Gönderilen ışının şekli ve büyüklüğü, daha kolay ve daha hızlı tedavilere ve daha yüksek bir hassasiyete olanak tanıyarak görünürlüğü arttırır. OPTOflex®, hafif, kompakt ve sistem yüksekliğini azaltabilmek için geri katlanabilir özelliklere sahiptir.

OPTOflex®, laser kalitesinde sağladığı faydalar ile diğer tüm ışın iletim sistemlerinden farklı olarak, yüksek güçteki laserler için laser iletim sistemlerinin yeni nesil çözümüdür.

Üçüncü Nesil ASP Teknolojisi

StarWalker® ve çığır açan ASP (Adaptive Structured Pulse) teknolojisi, tıbbi ve estetik laser endüstrisi için ileri seviyede bir evrensel değişimi temsil eder. Bu üçüncü nesil teknoloji, laser darbelerinin zamansal yapısını laser-doku etkileşiminin biyo-fotonik dinamiklerine uyarlamak için Fotona’nın VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisinin darbe süresi modlarının ASP teknolojisinin devrimci kabiliyetiyle bir araya getiriyor.

Ayarlanmış Akustik Q-Switched (MaQX) Laser Sistemi

Fotona’nın StarWalker laser sistemi, süper kısa pals teknolojilerinin tüm çeşitlerinin tek bir yüksek performanslı çözümüne sahiptir. StarWalker’ın patentli MaQX pals modaliteleri, cilt pigmentasyonlarını foto-akustik enerjiyle daha küçük parçalara bölerek daha kolay elimine edebilmek için güçlü bir laser enerjisi üretir.

Fotona Q-Switched  Pals Gücü

StarWalker’ın eşsiz TMD (Transverse Mode Discrimination) laser osilatör teknolojisi, ASP pals kontrolü ile kombine edildiğinde saniyenin trilyonlarda biri seviyelerinde ultra-kısa palsları yüksek enerjili bir dizi ile oluştururarak çok kısa (5ns) Q-switched atışlar gönderir ve fotomekanik etki sağlayarak çevre dokuya herhangi bir zarar vermeden yalnızca hedeflenen cilt dokusunu parçalayarak yok eder. StarWalker teknolojisi, nanosaniye laserlerin yüksek enerji gücüyle geleneksel pikosaniyelik laserlerin ultra-kısa pals tepe güçlerini birleştirir.

 

 

StarWalker’ın 1064 nm MaQX palsının tipik olarak ölçülen yerel zamansal yoğunluğu. 1064 nm MaQX palsı, yüksek tepe gücüne sahip pikosaniyelik mikro palslarla oluşturulan yüksek enerjili nanosaniyeli kmakro palslardan oluşur.

 

 

 

Fotona MaQX –Benzersiz Q-Switched Pals Enerjisi

Devrim yaratan ASP teknolojisine dayanan StarWalker, dev bir yapılandırılmış MaQX palsıyla benzeri görülmemiş 10J’lük bir Q-switched enerji iletme kapasitesine sahiptir.

StarWalker’in benzersiz MaQX yüksek enerji kapasitesi, tedavi bölgesinde daha yüksek enerjili bir fotoakustik etki oluşturulmasını sağlar ve daha etkili ve hızlı tedavilere olanak sağlar. Ek olarak, yüksek MaQX enerjileri ile, büyük spot büyüklükleri kullanılarak çok derin deri pigmentlerinde bile oldukça homojen tedaviler gerçekleştirilebilir ve böylece istenmeyen yan etki riskleri de azaltılmış olur.

Q-Switched tedavileri ile en üst seviyede güvenlik

Ultra performanslı MaQX modu tedavileri ile hasta güvenliği ve konforu, kullanıcının tedavinin ‘yumuşaklık’ seviyesini (MaQX-1, MaQX-2, MaQX-5 veya MaQX-10) seçebilmesini sağlayan benzersiz yeteneği ile daha da geliştirildi. Daha yüksek ‘yumuşaklık’ seviyesi seçildiğinde, StarWalker’ın ASP teknolojisi, üretilen akustik enerjinin kabuledilebilir bir akustik güçle serbest bırakılmasını ve böylece dokuda “daha yumuşak” ve daha az invaziv bir etki yaratılmasını sağlar.

On Dört Laser Modalitesi

StarWalker, 4 tamamlayıcı lazer dalga boyunda çalışan olağanüstü 14 laser modalitesine sahiptir. ASP teknolojisine dayanan StarWalker modları, daha önceki teknolojilerde mümkün olmayan özel tedavilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiştir.

Dört Laser Dalga Boyu

StarWalker, melanin, oksihemoglobin ve suyun tüm absorpsiyon spektrumu için dört lazer dalga boyu sunar.

 

 

 

Farklı cilt derinliklerindeki yapıları tedavi etmek için dört dalga boyu.

 

 

 

 

ENDİKASYONLAR
 • Her renkte dövme silme
 • Güneş ve Yaşlılık Lekeleri
 • Kalıcı Makyaj Silme
 • Melazma ve Derin Lekeler
 • Vasküler Lezyonlar
 • Akne İzleri ve Aktif Akne Tedavisi
 • Cilt Beyazlatma
 • Cilt Gençleştirme
 • Tırnak Mantarı
 • Karbon Peeling
 • Epilasyon
Uyumlu Aksesuarlar

star_handpieces

VİDEOLAR

BROŞÜR

 

20 Aralık 2018
14.300 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

X