Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
+90 216 338 49 10

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

SANOMED MEDIKAL TEKNOLOJI; tip dünyasinin profesyonellerine, tedavilerini bütünleyecek “en yeni teknolojileri” ulastirma hedefiyle 2004 yilinda, Istanbul merkezli olarak kurulmus bir medikal teknoloji sirketidir.

Sanomed; Türkiye’ye sunacagi tüm uluslararasi teknolojilerin ‘etkin, güvenilir, rahat ve basarisi kanitlanmis uygulamalar yaratmasina’ büyük önem vermektedir. Tip ve estetik dünyasinda çigir açan çözümlerin, en yeni ve en geçerli tedavilerin, en son teknolojilerin takibindedir.

Dermatoloji ve plastik cerrahi alaninda, Fotona Medikal ve Estetik Lazerleri olarak birçok seçkin hastane ve kurumda yer almaktadir. SANOMED, laser alaninda sahip oldugumuz bilgi ve tecrübeyi, jinekoloji ve kadin genital estetigi alaninda da paylasmaktan büyük gurur ve mutluluk duymaktadir.

Ayrica laser ve dermatoloji uygulamalarini destekleyen dermokozmetik ve kozmetik ürünlerini 2009 yilindan bu yana Sanomed Healthcare and Beauty Selections  olarak sunmaktadir.

Sanomed; Medikal Teknoloji’nin kalite ve hizmet prensibi “tibbi yararlar ile teknolojik üstünlükleri” bir arada sunmaktır. Bu nedenle hem tibbi bilgileri geliskin hem de teknolojiye hakim genis bir ekibe sahiptir. Bu ekip ile Sanomed Medikal Teknoloji, uluslararasi standartlarda hizmet sunar.

X